• 0°C
    22 Ocak 2022
  • yol durumu
 
IC İÇTAŞ İNŞAAT
IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş'in lokomotif şirketi IC İçtaş İnşaat, yurtiçi ve yurtdışı makro ölçekli ve özellikli projelerde 40 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile tercih edilen global bir markadır. Türkiye'de ve dünyada sektör sıralamalarında ön sıralarda yer almaktadır.
 
IC İçtaş İnşaat, kurulduğu günden bugüne kadar havalimanı inşaatları, liman inşaatları, marina inşaatları, yüksek hızlı tren projeleri, yol ve köprü inşaatları, yüksek kapasiteli enerji santralleri, akıllı binalar, iş merkezleri, turizm tesisleri, sulama sistemi inşaatları, kamu binaları, toplu konutlar, sağlık tesisleri, üniversite ve okul inşaatları gibi pek çok başarılı projelere imza atmıştır.
 
İnşaat projelerinin yanı sıra havalimanı, deniz limanı ve marina işletmeciliği alanlarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Sahip olduğu bilgi birikimi, deneyimi, zamanında proje teslimatı ve uluslararası standartlara uygunluk sağlama taahhüdü sayesinde dünyanın önde gelen şirketleri tarafından tercih edilen ve güvenilen bir iş ortağı olmuştur ve ENR (Engineering News Record) en büyük uluslararası müteahhitler listesinde;
 
»2010 yılında 213.
 
»2011 yılında ise 209. sırada yer almıştır.
 
 
IC İçtaş İnşaat yaptığı yatırımlar ile enerji sektöründe de üretim ve dağıtım alanlarında etkili bir oyuncudur. 

 

KURUMSAL
IC İçtaş İnşaat 3. köprü yavuz sultan selim havalimanı deniz limanı ve marina