• 0°C
    24 Ekim 2021
  • yol durumu
 
KMOP'DEN HABERLER
2023 HEDEFLERİNE BÜYÜK KATKI
 
Genç MÜSİAD Heyeti, 3.Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'ni ziyaret etti. Genç MÜSİAD İnşaat Enerji ve Çevre Sektör Kurulu Başkanı Kaan Kerim Furan, projenin Türkiye'nin 2023 hedefleri açısından büyük katkı sağladığını  belirtti. 
 
ICA'nın hayata geçirdiği 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'ne yoğun ilgi  devam ediyor. Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği heyeti, proje sahasına  teknik gezi düzenledi. Genç MÜSİAD İnşaat Enerji ve Çevre Sektör Kurulu'ndan gelen 20 kişilik heyet,  Proje Yönetim Ofisi Direktörü tarafından karşılandı. Heyete, öncelikle 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi hakkında bilgi verildi. Heyet, Proje Yönetim Ofisi Direktörünün hazırladığı sunumu izledi ve projede gelinen son nokta hakkında  detaylı bilgi alma fırsatı buldu. Çalışmaların devam ettiği köprü kuleleri ve  şantiye alanını gezerek  proje hakkında bilgi alan  ziyaretçiler; proje çalışanlarına köprü ve otoyolla ilgili merak ettikleri soruları yönelttiler. 
 
Genç MÜSİAD İnşaat Enerji ve Çevre Sektör Kurulu Başkanı Kaan Kerim Furan, projenin Türkiye'nin 2023 hedefleri açısından büyük katkısı olduğunu belirterek, " 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Türkiye'deki sayılı projelerden biri.  Biz de sektörümüzde inşaat mühendisi, müteahhit ve mimar arkadaşlarımızı alarak buraya geldik. Türkiye'ye bu  katma değeri kazandıran projede neler yapıldığını görmek istedik. Bu projenin 2023 hedeflerinde Türkiye'nin ilerleme vizyonunda önemli bir rol aldığı aşikardır. 2023 hedeflerindeki Türkiye için en önemli kilometre taşlarından biridir." dedi. 
 
                                                                                               Aralık 2014
KMOP'DEN HABERLER