• 0°C
    28 Ocak 2022
  • yol durumu
 
KMOP'DEN HABERLER
İBB MESKEN MÜDÜRLÜĞܒNDEN KÖPRÜYE ZİYARET

 

3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu’nda çalışmalar sürüyor. Proje inşaatının yine misafirleri vardı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mesken Müdürlüğü’nden bir heyet, 3.inşaat sahasına teknik gezi düzenledi. Heyet, dünyanın en geniş ve en uzun asma köprüsünün nasıl inşa edildiğine yerinde şahit olma fırsatı yakaladılar.

 

ICA’nın hayata geçirdiği 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesiinşaat sahası iş dünyası, ve akademik çevreden ilgi görmeye devam ediyor. Proje inşaatının, her hafta cumartesi olduğu gibi bu hafta da ziyaretçileri vardı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mesken Müdürlüğü’nden bir heyet, 3. Köprü inşaat sahasını ziyaret etti.
 
30 kişilik heyete Proje Kontrol Direktörü Cem Erer tarafından bilgi verildi. Erer, projenin gelişmelerini ve yapılan çalışmaları anlattı. ICA İş Sağlığı, İş Güvenliği, Kalite ve Çevre Direktörü Alper Baysal ise projenin Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmesi süreciyle ilgili bilgi verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mesken Müdürlüğü heyeti, köprü kulelerinin yapımının devam ettiği şantiye alanını da ziyaret etti. Gruba, eşlik eden Erer, heyetin yapım süreciyle ilgili sorularını da yanıtladı.
 
                                                                                                                      Şubat 2014
 
KMOP'DEN HABERLER